• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Kalisz

odzyskiwanie odszkodowań w Zamościu

Kancelarie odszkodowawcze pomagają poszkodowanym w dochodzeniu należytych roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów, które są zobowiązane do likwidacji szkody. Wspierają one w ustaleniu winnej osoby i odpowiedniego towarzystwa także w przypadkach trudnych i niejasnych. W imieniu klientów rozpoczynają i biorą udział w negocjacjach, precyzują i zgłaszają roszczenia. Dodatkowo, kancelarie rozpoczynają negocjacje i biorą w nich udział, a także prowadzą czynności zmierzające do wypłaty odszkodowania. Kancelaria może prowadzić sprawy sądowe, czynności procesowe i przygotować potrzebne dokumenty.

Kancelaria odszkodowawcza pracuje w imieniu osób, które zostały poszkodowane bezpośrednio w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadkach samochodowych i na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Reprezentuje ona także rodziny osób przebywające w stanie ciężkim oraz zmarłe na skutek nieszczęśliwego wypadku (np. w Kaliszu). Prowadzi także sprawy dotyczące naruszenia dóbr osobistych oraz szkód rzeczowych i majątkowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Kancelaria odszkodowawcza w sposób profesjonalny pomaga uzyskać rekompensatę w sytuacjach uszczerbku na zdrowiu, jego rozstroju lub śmierci bliskiej osoby. Kancelaria zawsze stara się, aby kwota wypłaconego odszkodowania była jak najwyższa i adekwatna do rozmiaru strat. Kancelaria pomaga również w sytuacji, kiedy szkoda powstała parę lat temu, a rekompensata została zaniżona lub osoba poszkodowana jeszcze nie wnosiła o uzyskanie odszkodowania.

 

Prawnicy z naszej firmy chętnie udzielają informacji i wskazówek na temat tego, jakie czynności należy wykonać zaraz po niefortunnym zdarzeniu oraz jak należy udokumentować zdarzenie. W takim stopniu, jakie to możliwe, mogą występować w charakterze pełnomocnika i w imieniu poszkodowanego przeprowadzić niezbędne formalności (naturalnie po wcześniejszym uzyskaniu upoważnienia lub zgody).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Kaliszu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Kalisz

Jesteśmy skuteczni!

Specjaliści z naszej kancelarii doskonale znają się na przepisach prawnych i dobrze wiedzą, kiedy należy złożyć i jakie dokumenty, aby zwiększyć szansę na uzyskanie odszkodowania. Takie wsparcie jest szczególnie ważne w przypadku, kiedy rodzina przeżywa smutek po śmierci bliskiej osoby (zmarłej np. w wypadku w Kaliszu) i podjęcie stosownych kroków prawnych jest trudne.

Podobnie przedstawia się sytuacja w przypadku osób, które na skutek wypadku nabyły choroby przewlekłej, są hospitalizowane lub poważnie ranne. Długoterminowe leczenie i zły stan zdrowia często uniemożliwiają bezstresowe kontynuowanie leczenia. Profesjonaliści dopełniają wszelakich kwestii, analizują i oceniają dany przypadek, a także podpowiadają, co jeszcze może zwiększyć szanse na uzyskanie odszkodowania.

ODSZKODOWANIA KALISZ KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.