• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Jelenia Góra

odzyskiwanie odszkodowań w Jeleniej Górze

Kancelaria odszkodowawcza świadczy swoje usługi osobom, które chcą dochodzić swoich należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów, które są zobowiązane do likwidacji powstałej szkody. Pomaga ona ustalić, kto jest sprawcą oraz jakie towarzystwo ubezpieczeniowe ma wypłacić rekompensatę, również w trudnych i nieklarownych przypadkach. W imieniu klientów prowadzi ona dokładne analizy, precyzuje i zgłasza roszczenie. Dodatkowo, rozpoczyna i uczestniczy w negocjacjach, prowadzi dalsze postępowanie i podejmuje czynności, które mają na celu wypłatę odszkodowania. Do kancelarii można udać się także w przypadku chęci przeprowadzenia przez nią sprawy sądowej, przygotowania niezbędnych dokumentów oraz wykonania czynności procesowych.

Kancelaria odszkodowawcza pomaga osobom, które zostały poszkodowane w wypadkach w gospodarstwie rolnym, w pracy, w wypadkach samochodowych i na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Działa w imieniu osób, których bliscy znajdują się w stanie krytycznym lub zmarły na skutek nieszczęśliwego zdarzenia (np. wypadku w Jeleniej Górze). W zakres działań kancelarii wpisuje się również pomoc w przypadku naruszenia dóbr osobistych oraz wyrządzenia szkód rzeczowych i majątkowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc z zakresu ubiegania się o rekompensatę w przypadku, kiedy doszło do powstania uszczerbku na zdrowiu, jego rozstroju lub śmierci bliskiej osoby. W każdym przypadku kancelaria ubiega się o to, aby rekompensata była jak najwyższa i odpowiednia do wielkości strat. Kancelaria zajmuje się także szkodami, które powstały już jakiś czas temu, ale rekompensata została zaniżona lub poszkodowany jeszcze się nie ubiegał o odszkodowanie.

 

Prawnicy pracujący w naszej firmie bardzo chętnie informują, jakie czynności trzeba podjąć po zdarzeniu i w jaki sposób udokumentować szkodę. W takim stopniu, jaki jest możliwy, mogą występować w charakterze pełnomocnika poszkodowanego i w jego imieniu wykonać niezbędne formalności (naturalnie po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Jeleniej Górze

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Jelenia Góra

Jesteśmy skuteczni!

Eksperci z naszej kancelarii bardzo dobrze wiedzą, jakie dokumenty i gdzie należy złożyć, aby możliwe było pozyskanie rekompensaty. Takie wsparcie jest szczególnie istotne, w przypadku, kiedy rodzina zmaga się z bólem po śmierci bliskiej osoby (zmarłej np. na skutek wypadku w Jeleniej Górze) i utrudnione jest podjęcie odpowiednich kroków prawnych.

Kancelaria udziela wsparcia także osobom, które zostały poważnie ranne, są hospitalizowane, chorują przewlekle na skutek niefortunnego zdarzenia. Długoterminowe leczenie, rehabilitacja i niezbyt dobry stan zdrowia, stoją na drodze do starań o należyte roszczenia. Wsparcie fachowców w takim przypadku stwarza możliwość bezstresowego zakończenia leczenia. Eksperci realizują wszelakie formalności, analizują i oceniają przypadek, a co więcej, wskazują dodatkowo na działania, które można podjąć.

ODSZKODOWANIA JELENIA GÓRA KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.