• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Jaworzno

odzyskiwanie odszkodowań w Jaworznie

Poszkodowani, którzy potrzebują pomocy w dochodzeniu roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych zobligowanych do likwidacji szkody podmiotów, mogą zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Dzięki pomocy kancelarii można ustalić winnego szkód oraz odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, które ma zlikwidować szkodę. Kancelaria dokonuje analiz, precyzuje i zgłasza roszczenie, a także inicjuje i prowadzi negocjacje z zakładem ubezpieczeń, dopełnia czynności procesowych i załatwia wymagane formalności.

Wsparcie kierowane jest do osób, które zostały poszkodowane na skutek wypadku w pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu lekarskiej czy na skutek wypadku komunikacyjnego. Wsparcie oferowane jest rodzinom osób, które znajdują się w stanie ciężkim lub zmarły w wypadku samochodowym (np. w Jaworznie). Kancelaria odszkodowawcza walczy o odszkodowanie za naruszenie dóbr osobistych oraz za majątkowe i rzeczowe szkody.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Kancelaria odszkodowawcza udziela profesjonalnej pomocy w zakresie starań o odszkodowanie w sytuacji, kiedy powstał uszczerbek na zdrowiu, jego rozstrój czy zmarł członek rodziny. Stara się ona, aby suma odszkodowania była możliwe jak najbardziej wysoka i odpowiednia do wyrządzonych strat i uszkodzeń. Kancelaria podejmuje działania również w przypadku, kiedy od powstania szkody upłynęło parę lat, a poszkodowany nie ubiegał się o rekompensatę lub ubiegał się i dostał, ale została ona zaniżona.

Eksperci z naszej kancelarii udzielają informacji dotyczących czynności, które trzeba podjąć po nieszczęśliwym wydarzeniu i podpowiadają, jak najlepiej udokumentować szkodę. Co więcej, występują w roli pełnomocników i za osobę poszkodowaną dokonują wszelakich formalności (oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia klienta).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Jaworznie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Jaworzno

Jesteśmy skuteczni!

Prawnicy z naszej kancelarii doskonale orientują się w przepisach prawa i wiedzą, kiedy trzeba złożyć i jakie dokumenty, aby stworzyć możliwość uzyskania odszkodowania. Wsparcie ich jest niezbędne w przypadku rodzin, których bliska osoba zmarła (na skutek wypadku np. w Jaworznie) i możliwość samodzielnego ubiegania się o rekompensatę jest utrudnione.

Podobnie w przypadku osób, które doznały ciężkich obrażeń ciała, są hospitalizowane lub nabawiły się na skutek wypadku chorób przewlekłych. Dzięki pomocy profesjonalistów istnieje możliwość spokojnego kontynuowania leczenia i rehabilitacji, gdyż to na ich głowie jest wtedy dopełnianie wszelakich kwestii, ocena i analiza przypadku. Prawnicy wskazują dodatkowo jakie działania można podjąć, aby uzyskać możliwe wysoką rekompensatę.

ODSZKODOWANIA JAWORZNO KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.