• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Jastrzębie-Zdrój

odzyskiwanie odszkodowań w Jastrzębiu-Zdroju

Osoby poszkodowane, które potrzebują pomocy w dochodzeniu roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobowiązanych do likwidacji szkody, powinny zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Pomaga ona ustalić sprawcę oraz zakład ubezpieczeń zobowiązany do wypłaty rekompensaty. W zakres jej działań wpisuje się również dokonywanie analiz, precyzowanie sprawy i zgłaszanie roszczeń, a także prowadzenie negocjacji z firmą ubezpieczeniową, prowadzenie spraw sądowych, dopełnianie czynności procesowych i realizowanie formalności.

Wsparcie adresowane jest do osób, które doznały szkód na skutek wypadku w pracy, w gospodarstwie rolnym, wypadku komunikacyjnym i na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także do rodzin osób, które zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku (np. w Jastrzębiu-Zdroju) czy osób, które znajdują się w ciężkim stanie. Kancelaria odszkodowawcza może pomóc również w przypadku szkód rzeczowych i majątkowych oraz w przypadku naruszenia dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Zapewnia ona specjalistyczne wsparcie z zakresu ubiegania o rekompensatę w sytuacji, kiedy dochodzi do rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu lub śmierci członka rodziny. Stara się, aby odszkodowanie było wysokie i adekwatne do doznanych strat. Wspiera także osoby, które zostały poszkodowane już parę lat temu, ale nie wnosiły o odszkodowanie lub wnosiły, ale kwota została zaniżona.

Profesjonaliści pracujący w naszej kancelarii udzielają informacji i wskazówek na temat czynności, które trzeba podjąć po niefortunnym zdarzeniu i podpowiadają, jak najlepiej udokumentować zajście. Mogą pełnić funkcje pełnomocników i reprezentując poszkodowanego dopełniać niezbędnych formalności (oczywiście po uzyskaniu zgody i upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Jastrzębiu-Zdroju

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Jastrzębie-Zdrój

Jesteśmy skuteczni!

Nasi eksperci bardzo dobrze orientują się w przepisach prawa i wiedzą, kiedy należy złożyć i jakie dokumenty, aby można było pozyskać rekompensatę. Takie wsparcie jest bardzo cenne w przypadku rodzin, które zmagają się z żałobą po stracie bliskiej osoby (np. w Jastrzębie - Zdroju) i nie mogą samodzielnie podejmować odpowiednich kroków.

Na wsparcie mogą liczyć także osoby hospitalizowane, osoby z ciężkim obrażeniami lub osoby, które doznały ciężkich obrażeń. Za sprawą pomocy profesjonalistów można bez stresu kontynuować rehabilitację i leczenie, gdyż to oni będą mieć na głowie wszelkie istotne kwestie, dodatkowo wskażą działania, które warto podąć dodatkowo.

ODSZKODOWANIA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.