• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Inowrocław

odzyskiwanie odszkodowań w Inowrocławiu 

Osoby poszkodowane, które chciałyby uzyskać pomoc w dochodzeniu roszczeń od firm ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów zobowiązanych do likwidacji szkody, mogą zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Dzięki jej pomocy możliwe jest ustalenie winnego i odpowiedniego ubezpieczyciela, którego powinnością jest wypłata odszkodowania. Działa ona w imieniu klienta, dokonuje analiz, zgłasza roszczenia. Jej zadaniem jest także inicjowanie i prowadzenie negocjacji z zakładem ubezpieczeń, a także prowadzenie czynności procesowych i realizowanie niezbędnych formalności.

Pomoc kierowana jest do osób, które doznały szkód na skutek wypadku w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadku komunikacyjnym, a także na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Pomoc oferowana jest rodzinom osób, które przebywają w stanie krytycznym lub zmarły w wypadku samochodowym (np. w Inowrocławiu). Kancelaria może zająć się szkodami rzeczowymi, majątkowymi i sprawami związanymi z naruszeniem dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Kancelaria odszkodowawcza służy profesjonalną pomocą z zakresu ubiegania się o rekompensatę w przypadku, gdy ma miejsce rozstrój zdrowia, uszczerbek na zdrowiu czy zgon bliskiego z rodziny. Stara się ona, aby kwota odszkodowania była jak najwyższa i odpowiednia do powstałych uszkodzeń i strat. Wspiera również osoby w przypadku, gdy minęło kilka lat od szkody, a poszkodowany nie ubiegał się o rekompensatę lub ubiegał się, ale kwota została zaniżona.

Prawnicy z naszej firmy udzielają informacji na temat czynności, które należy podjąć po niefortunnym zdarzeniu i wskazują, w jaki sposób udokumentować. Dodatkowo, pełnią rolę pełnomocników i dokonują za osobę poszkodowaną wszelakich formalności (po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia klienta).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Inowrocławiu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Inowrocław

Jesteśmy skuteczni!

Eksperci z naszej kancelarii bardzo dobrze znają przepisy prawa i wiedzą, kiedy należy złożyć i jakie dokumenty, aby możliwe było pozyskanie odszkodowania. Pomoc ich niezbędna szczególnie w przypadku rodzin, które zmagają się ze śmiercią bliskiego (zmarłego np. na skutek wypadku w Inowrocławiu) i mają utrudnione samodzielne ubieganie się o odszkodowanie.

Tak samo jest w przypadku osób, które znajdują się w szpitalu, doznały ciężkich obrażeń lub po wypadku zaczęły chorować na przewlekłe choroby. Dzięki pomocy naszych profesjonalistów można spokojnie dokończyć trwającą terapię i leczenie, ponieważ to na ich głowie jest dopełnianie wszelakich ważnych kwestii, ocena i analiza sprawy. Zwracają oni uwagę na działania, które można dodatkowo podjąć, aby uzyskać możliwie najwyższą rekompensatę.

ODSZKODOWANIA INOWROCŁAW KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.