• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Grudziądz

odzyskiwanie odszkodowań w Grudziądzu

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną, która pomaga ma problem z dochodzeniem należytych Ci roszczeń od firm ubezpieczeniowych, skorzystaj z usług kancelarii odszkodowawczej. Pomaga ona w ustaleniu sprawcy i firmy ubezpieczeniowej, która powinna wypłacić odszkodowanie. W imieniu klienta analizuje ona, konkretyzuje i zgłasza roszczenie również w przypadkach trudnych i niejasnych. Jeżeli trzeba, rozpoczyna i prowadzi negocjacje z firmą ubezpieczeniową również w Grudziądzu. Oferuje także prowadzenie dalszego postępowania i czynności, które mogą zwiększyć szansę na uzyskanie wypłaty odszkodowania. Dodatkowo, kancelaria odszkodowawcza prowadzi sprawy sądowe, dopełnia niezbędne formalności i czynności procesowe.

 

Nasza kancelaria odszkodowawcza wspiera osoby bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w pracy, w gospodarstwie rolnym i na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także bliskich osób przebywających w stanie krytycznym i zmarłych na skutek nieszczęśliwego wypadku np. w Grudziądzu. Kancelaria stara się o pozyskanie odszkodowania za szkody majątkowe i rzeczowe oraz za naruszenie dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Kancelaria oferuje profesjonalną pomoc z zakresu ubiegania się o odszkodowanie, kiedy doszło do rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu lub śmierci członka rodziny. Za każdym razem działania zmierzają do pozyskania jak najwyższej kwoty odszkodowania, która jest odpowiednia do rozmiaru strat i doznanej krzywdy. Kancelaria może dochodzić roszczeń w przypadku, kiedy minęło kilka lat od szkody, a poszkodowany nie ubiegał się o odszkodowanie lub przyznana kwota została zaniżona.

 

Profesjonaliści udzielają także informacji na temat tego, jakie czynności należy podjąć po zdarzeniu i w jaki sposób trzeba udokumentować szkodę. W stopniu, jaki jest możliwy, mogą pełnić rolę pełnomocnika osoby poszkodowanej i reprezentując ją, mogą dopełniać koniecznych formalności (oczywiście po wcześniejszej zgodzie i uzyskaniu upoważnienia).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Grudziądzu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Grudziądz

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści z naszej kancelarii mają dużo wiedzy na temat przepisów prawa i wiedzą, jakie dokumenty i gdzie należy złożyć, aby możliwe było uzyskanie odszkodowania. Wsparcie prawników jest ważne szczególnie w ciężkich sytuacjach, kiedy to rodzina zmarłego (np. w Grudziądzu) nie może samodzielnie podjąć odpowiednie kroki prawne.

Wsparcie mogą uzyskać osoby, które zostały poważnie ranne, są hospitalizowane i cierpią na przewlekłe choroby, które nabyły na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Długie leczenia i zły stan zdrowia uniemożliwiają często prowadzenie samodzielnych działań, które mogą pozwolić na uzyskanie odszkodowania. Pomoc naszej firmy w takim przypadku umożliwia kontynuowanie leczenia ze spokojem. Eksperci dopilnują niezbędnych kwestii, ocenią i przeanalizują sprawę, wskazując na dodatkowe działania, które mogą przybliżyć do uzyskania odszkodowania.

ODSZKODOWANIA GRUDZIĄDZ KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.