• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Gorzów Wielkopolski

odzyskiwanie odszkodowań w Gorzowie Wielkopolskim

Firmą, która świadczy usługi polegające na pomocy w dochodzeniu należytych roszczeń od zakładów ubezpieczeniowych i innych podmiotów zobowiązanych do likwidacji szkody, jest kancelaria odszkodowawcza. Pomaga ona wskazać sprawcę oraz odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, którego powinnością jest wypłata roszczenia, również w przypadkach nieklarownych i skomplikowanych. Reprezentując klienta, kancelaria konkretyzuje, analizuje i zgłasza roszczenie. Co więcej, inicjuje i prowadzi negocjacje z ubezpieczycielem także w Gorzowie Wielkopolskim. Jeżeli trzeba, prowadzi dalsze postępowanie oraz czynności umożliwiające wypłatę rekompensaty. Dodatkowo kancelaria prowadzi sprawy sądowe, realizuje niezbędne formalności i wykonuje czynności procesowe.

 

Nasza kancelaria udziela pomocy osobom bezpośrednio poszkodowanym w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu w sztuce lekarskiej oraz rodzinom osób przebywających w stanie krytycznym i zmarłych na skutek niefortunnego zdarzenia, np. wypadku w Gorzowie Wielkopolskim. Ubiegamy się o pozyskanie rekompensaty za szkody majątkowe i rzeczowe, a także za naruszenie dóbr osobistych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Poszkodowani mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy prawnej z zakresu ubiegania się o odszkodowanie, kiedy doszło do rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu lub śmierci członka rodziny. W każdym przypadku pracownicy starają się uzyskać jak najwyższą kwotę odszkodowania, która będzie adekwatna do rozmiaru krzywdy, strat i uszkodzeń. Pomoc znajdą również osoby, w przypadku których upłynęło parę lat od zdarzenia, a przyznana rekompensata została zaniżona lub jeszcze w ogóle o nią nie wnosili.

 

Profesjonaliści udzielą także informacji na temat tego, jakie czynności należy podjąć po zdarzeniu oraz jak należy udokumentować szkodę. Na tyle, ile to możliwe, mogą pełnić rolę pełnomocnika poszkodowanego i w jej imieniu zrealizować wymagane formalności (rzecz jasna po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia klienta).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Gorzowie Wielkopolskim

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy skuteczni!

Prawnicy z naszej kancelarii mają szeroką wiedzę na temat przepisów prawnych i wiedzą, gdzie należy złożyć i jakie dokumenty, aby uzyskać odszkodowanie. Pomoc prawników jest szczególnie ważna w ciężkich momentach, kiedy to rodzina pogrążona w smutku po śmierci bliskiego (np. zmarłego w Gorzowie Wielkopolskim) nie może podjąć odpowiednich kroków prawnych.

Pomoc mogą uzyskać także osoby poważnie ranne, hospitalizowane, które cierpią także na choroby przewlekłe nabyte na skutek niefortunnego zdarzenia. Długoterminowa terapia, leczenie i słaba kondycja ograniczają prowadzenie samodzielnych działań zmierzających do pozyskania odszkodowania. Pomoc pracowników naszej firmy umożliwia kontynuowanie leczenia. Profesjonaliści pilnują wszelakich kwestii, oceniają, analizują każdy przypadek, zwracając uwagę na dodatkowe działania, które mogą zostać podjęte w celu uzyskanie wypłaty rekompensaty.

ODSZKODOWANIA GORZÓW WIELKOPOLSKI KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.