• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Gdynia

odzyskiwanie odszkodowań w Gdyni

Firmą, która wspiera poszkodowanych w dochodzeniu należnych roszczeń od zakładów ubezpieczeń i pozostałych podmiotów zobligowanych do likwidacji szkody, jest kancelaria odszkodowawcza. Dzięki jej pomocy można znaleźć sprawcę i firmę ubezpieczeniową, której obowiązkiem jest wypłata odszkodowania, także w niejasnych i skomplikowanych przypadkach. W imieniu klientów nasza firma analizuje, uściśla i zgłasza roszczenia. Może także inicjować i prowadzić negocjacje z ubezpieczycielem (również w Gdyni). Kiedy potrzeba, może realizować dalsze postępowanie i czynności, które pomogą uzyskać odszkodowanie. Dodatkowo, nasza firma dopełnia wszystkich niezbędnych formalności i prowadzi sprawy sądowe.

 

Pracujemy reprezentując bezpośrednio poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych osoby, a także w pracy, gospodarstwie rolnym, na skutek błędu lekarskiego, czy reprezentując rodziny osób w stanie krytycznym, czy osób zmarłych jako skutek nieszczęśliwego wypadku, np. samochodowego. Ponadto wnosimy o prawa do odszkodowania za naruszanie dóbr osobistych czy szkody majątkowe oraz rzeczowe.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Służymy profesjonalnym wsparciem w staraniu się o rekompensatę w przypadku, kiedy dochodzi do uszczerbku na zdrowiu, jego rozstroju lub kiedy mamy do czynienia ze śmiercią bliskiej osoby. Zawsze skupiamy się na pozyskaniu jak najwyższego odszkodowania, które będzie odpowiednie do uszkodzeń, rozmiaru strat. Możemy dochodzić roszczeń także w sytuacji, kiedy upłynął już pewien czas od zdarzenia, a osoba poszkodowana nie ubiegała się jeszcze o pieniądze lub ubiegała, ale kwota została zaniżona.

 

Nasi specjaliści udzielają także wskazówek i informacji na temat tego, jakie działania trzeba powziąć po nieszczęśliwym zdarzeniu i jak powinno się udokumentować powstałą szkodę. Na tyle, ile to możliwe, firma może pełnić rolę pełnomocnika osoby poszkodowanej i za nią wypełniać wymagane formalności (naturalnie po uprzedniej zgodzie i upoważnieniu przez klienta).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Gdyni

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Gdynia

Jesteśmy skuteczni!

Nasi eksperci w dużym stopniu znają się na przepisach prawa i mają wiedzę na temat tego, kiedy i gdzie należy złożyć dokumenty, by możliwe było uzyskanie odszkodowania. Pomoc pracowników jest bardzo ważna i cenna, kiedy to bliscy zmagają się ze śmiercią członka rodziny (zmarłego na skutek wypadku np. w Gdyni) i są pogrążeni w smutku, co ogranicza możliwość podejmowania odpowiednich kroków prawnych i dopełnianie formalności.

Podobnie wygląda sprawa w przypadku ciężko rannych osób, które są hospitalizowane i zaczęły przewlekle chorować na skutek nieszczęśliwego zdarzenia. Rehabilitacja, długie leczenie i słaba kondycja, utrudniają często efektywne pozyskiwanie odszkodowania. Nasza pomoc w tej sytuacji umożliwia osobie poszkodowanej kontynuowanie terapii bez stresu. Eksperci dopełnią wszelakich niezbędnych kwestii, z profesjonalizmem i starannością ocenią oraz zanalizują sprawę. Wskażą także na działania dodatkowe, które można podjąć.

ODSZKODOWANIA GDYNIA KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.