• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Gdańsk

odzyskiwanie odszkodowań w Gdańsku

Kancelaria odszkodowawcza to firma, która udziela pomocy ludziom w dochodzeniu należytych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i pozostałych podmiotów, które są zobligowane do likwidacji szkody. Pomaga ona ustalić winnego i ubezpieczyciela, który ma za zadanie wypłacić odszkodowanie, również w trudnych i skomplikowanych kwestiach. W imieniu naszych klientów inicjujemy i prowadzimy negocjacje z ubezpieczycielem (również w Gdańsku). Jeżeli trzeba, możemy prowadzić kolejne czynności, które pomogą uzyskać odszkodowanie. Zajmujemy się również sprawami sądowymi i niezbędnymi formalnościami.

 

Prowadzimy działania reprezentując bezpośrednio poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych osoby, również w gospodarstwie rolnym, pracy, czy na skutek błędu w sztuce lekarskiej. Reprezentujemy również bliskich osób, które przebywają w stanie krytycznym i które zmarły na skutek nieszczęśliwego wypadku. Dodatkowo, wnosimy o prawa do rekompensat za naruszenie dóbr osobistych, szkody majątkowe i rzeczowe.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Pomagamy w sposób profesjonalny w ubieganiu się o odszkodowanie, kiedy ma miejsce rozstrój zdrowia, rozstrój lub doszło do śmierci bliskiego. Za każdym razem usiłujemy uzyskać jak najwyższą rekompensatę, która będzie odpowiednia do uszkodzeń i rozmiaru strat. Podejmujemy się dochodzenia roszczeń także w sytuacji, kiedy osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o wypłatę pieniędzy lub kiedy rekompensata została zaniżona.

 

Nasi profesjonaliści udzielają również cennych informacji na temat tego, jakie działania należy podjąć po wypadku oraz w jaki sposób należy udokumentować szkodę. W takim stopniu, jakim umożliwia to prawo, nasza firma może pełnić rolę pełnomocnika poszkodowanego i realizować niezbędne formalności (po wcześniejszej zgodzie i upoważnieniu przez poszkodowanego rzecz jasna).

Jak odzyskujemy odszkodowania w Gdańsku

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Gdańsk

Jesteśmy skuteczni!

Profesjonaliści z naszej firmy w dużym stopniu znają się na przepisach prawa i wiedzą, kiedy i gdzie trzeba zanieść odpowiednie dokumenty, by uzyskać odszkodowanie. Pomoc pracowników jest bardzo ważna, szczególnie w przypadku, gdy rodzina boryka się ze zgonem członka rodziny (zmarłego np. na skutek wypadku w Gdańsku) i pogrążona w smutku nie jest w stanie podjąć odpowiednie kroki prawne.

W przypadku osób ciężko rannych, które przebywają w szpitalu i przewlekle chorują, sprawy wyglądają podobnie. Długi czas leczenia, rehabilitacja i słaby stan zdrowia uniemożliwiają prowadzenie działań w kierunku uzyskania odszkodowania. Nasza pomoc w takich sytuacjach stwarza szansę na bezstresowe kontynuowanie terapii. Eksperci zadbają również o niezbędne kwestie i dokonają profesjonalnie oceny i analizy sprawy. Wskażą również dodatkowe działania, które warto podjąć.

ODSZKODOWANIA GDAŃSK KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.