• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza

Popularność kancelarii odszkodowawczych to odpowiedź na potrzeby rynku. Nieuczciwe praktyki firm ubezpieczeniowych, odmawianie i opóźnianie wypłat należnych rekompensat czy wreszcie zaniżanie kwot i wyszukiwanie haczyków prawnych przeciwko poszkodowanym sprawiły, że coraz więcej osób zaczęło szukać profesjonalnej pomocy. Wsparcie w tym zakresie oferują kancelarie odszkodowawcze.

Co istotne, nasza kancelaria pomoże Ci uzyskać rekompensatę zarówno od prywatnej firmy ubezpieczeniowej, jak i ośrodka medycznego, szpitala czy ZUS-u. Zajmujemy się bowiem reprezentowaniem osób fizycznych w sprawach o odszkodowania od towarzystw i zakładów ubezpieczeniowych, ale także innych podmiotów, które zostały objęte obowiązkiem naprawienia szkody. Swoje usługi oferujemy na terenie całego kraju. Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obsługa i pomoc poszkodowanym. Do każdej sprawy przygotowujemy się z najwyższą starannością, zbieramy pełną dokumentację, wnikliwie analizujemy wszystkie okoliczności, dopełniamy formalności tak, by zagwarantować naszym klientom wygraną i jak najwyższe odszkodowanie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, specjalistów w swojej dziedzinie. Są to przede wszystkim adwokaci, radcy prawni oraz inni eksperci zajmujący się kwestiami prawnymi. Ponadto współpracujemy z lekarzami i specjalistami różnych dziedzin medycyny, psychologami, biegłymi rzeczoznawcami oraz innymi ekspertami działającymi na obszarze Polski.

 


FORMULARZ KONTAKTOWY

Współpraca z różnorodnymi podmiotami sprawia, że potrafimy wnikliwie przyjrzeć się i z dużą dokładnością określić rzeczywistą szkodę, a tym samym wykorzystać wszystkie możliwości uzyskania należnych pieniędzy. Ubezpieczyciele mają świadomość, że proces sądowy, w którym zmierzyć się przyjdzie z profesjonalną firmą i sztabem wykwalifikowanych prawników z naszej kancelarii, nie będzie łatwy. Z tego powodu często nie podejmują długiej, kosztownej walki i decydują się na wypłatę należnego odszkodowanie jeszcze na wstępnym etapie postępowania.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że poszkodowany ma prawo ubiegać się o rekompensatę w różnych sytuacjach: po wypadku komunikacyjnym, po kradzieży, wypadku w rolnictwie, w przypadku błędu lekarskiego, szkody na mieniu, a nawet osobie bliskiej. Warto korzystać z tego prawa i nie poddawać się manipulacjom ubezpieczycieli.

Oczywiście jasne jest, że dla przeciętnego obywatela, który na co dzień nie zajmuje się kwestiami prawnymi, samodzielna walka z towarzystwem ubezpieczeniowym może okazać się prawdziwym wyzwaniem, zadaniem niezwykle trudnym, wręcz nie do pokonania. Udowodnienie winy i wezwanie do odpowiedzialności za powstanie szkody to cały proces wymagający dużej skrupulatności. Trzeba zebrać dokumentację, pisać wnioski i odwołania, przebrnąć przez liczne procedury, a często też zmierzyć się z dużą firmą lub instytucją. W takich wypadkach niezbędne jest wsparcie profesjonalnych prawników z naszej kancelarii odszkodowawczej. Wystarczy zwrócić się o pomoc, by uzyskać należne pieniądze.

KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!Działamy na terenie
całej Polski.