• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Chorzów

odzyskiwanie odszkodowań w Chorzowie

Kancelaria odszkodowawcza to podmiot, który pomaga poszkodowanym dochodzić należnych roszczeń od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów, których powinnością jest likwidacja szkody. Pomaga ona ustalić winnego i ubezpieczyciela, którzy muszą wypłacić świadczenie również w przypadkach trudnych i nieklarownych. W imieniu klientów przeprowadzane są analizy, uszczegółowienia i zgłaszane są roszczenia. Co więcej, kancelaria rozpoczyna i uczestniczy w negocjacjach z firmą ubezpieczeniową (również w Chorzowie). Kiedy jest to konieczne, prowadzi sprawy sądowe, wykonuje czynności procesowe, przygotowuje odpowiednie dokumenty.

 

Jeżeli chodzi o naszą kancelarię, to prowadzi ona działania w imieniu osób, które są bezpośrednio poszkodowane w wypadkach w pracy, gospodarstwie rolnym, wypadkach komunikacyjnych i na skutek błędu w sztuce lekarskiej, a także w imieniu rodzin osób znajdujących się w stanie ciężkim i zmarłych na skutek np. wypadku samochodowego. Wnosi ona o prawo do rekompensaty w przypadkach naruszenia dóbr osobistych, doznania szkód majątkowych i rzeczowych.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

W ofercie kancelarii znajduje się możliwość udzielenia profesjonalnej pomocy prawnej w ubieganiu się o rekompensatę, kiedy mamy do czynienia z uszczerbkiem na zdrowiu, rozstrojem zdrowia i śmiercią członka rodziny. W każdym przypadku kancelaria stara się, aby odszkodowanie było jak najwyższe i odpowiednie do doznanych strat i krzywdy. Dochodzi ona roszczeń również wtedy, kiedy minął już jakiś czas od nieszczęśliwego zdarzenia, a osoba poszkodowana nie wnosiła jeszcze o odszkodowanie lub wnosiła, ale zostało ono zaniżone.

 

Nasi profesjonaliści służą również poradami i informacjami dotyczącymi tego, jakie działania należy podjąć bezpośrednio po wypadku oraz w jaki sposób należy udokumentować szkodę. W takim stopniu, jakie umożliwia to prawo, występujemy jako pełnomocnik osoby poszkodowanej i dokonujemy za nią wymaganych formalności (rzecz jasna po wcześniejszym uzyskaniu zgody i upoważnienia.

Jak odzyskujemy odszkodowania w Chorzowie

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Chorzów

Jesteśmy skuteczni!

Pracownicy naszej kancelarii dobrze znają się na przepisach prawa i wiedzą, gdzie i kiedy należy złożyć dokumenty, aby zwiększyć szanse na uzyskanie rekompensaty. Wsparcie to jest szczególnie ważne w momentach, kiedy rodzina boryka się ze stratą bliskiej osoby (zmarłej np. w wypadku w Chorzowie) i podejmowanie kroków prawnych jest znacznie utrudnione.

Podobnie wygląda to w sytuacji osób, które zostały poważnie ranne, są hospitalizowane lub przewlekle chorują na skutek nieszczęśliwego wypadku. Długi czas leczenia, rehabilitacja i słabe samopoczucie często stają na drodze ubiegania o odszkodowanie. Pomoc specjalistów w tym przypadku stwarza poszkodowanemu możliwość bezstresowej kontynuacji terapii. Pracownicy zadbają o wszelkie potrzebne kwestie, ocenią profesjonalnie i zanalizują sprawy, dbając o wszystkie działania, które mogą pomóc uzyskać wypłatę odszkodowania.

ODSZKODOWANIA CHORZÓW KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.