• JAKĄ KWOTĘ MOGĘ OTRZYMAĆ?

  Wysokość rekompensaty zależy od wielu różnych czynników i tak naprawdę uwarunkowana jest indywidualnymi okolicznościami danej sprawy. Zapewniamy jednak, że nasi eksperci w każdym wypadku ubiegają się o jak najwyższą wartość odszkodowania.

 • O JAKI TYP REKOMPENSATY MOGĘ SIĘ UBIEGAĆ?

  W zależności od poniesionych szkód można ubiegać się o różne formy rekompensaty: odszkodowanie, zadośćuczynienie za krzywdy, rentę, gdy nastąpi ograniczenie lub utrata zdolności do pracy albo kiedy obniżą się dochody a potrzeby wzrosną.

 • ILE KOSZTUJE ZLECENIE SPRAWY?

  Nie pobieramy opłat z góry. Nasze honorarium to prowizja od uzyskanych sum. Rozliczamy się dopiero po tym, jak otrzymasz pieniądze z odszkodowania.

 • JAKIE DOKUMENTY TRZEBA DOSTARCZYĆ?

  Do uzyskania maksymalnej kwoty odszkodowania konieczne jest dokładne udokumentowanie tego, w jaki sposób doszło do zaistnienia szkody. Na przykład w przypadku błędów medycznych niezbędne okazuje się zgromadzenie pełnej dokumentacji przebiegu leczenia. W innych wypadkach również należy zebrać najważniejsze formularze i pisma. O tym, które dokładnie dokumenty musisz dostarczyć, poinformują Cię nasi specjaliści po tym, jak przyjrzą się Twojej sprawie. Możesz zadzwonić do nich jeszcze dziś!

 • CZY W RAZIE KONIECZNOŚCI POPROWADZICIE MOJĄ SPRAWĘ PRZED SĄDEM?

  Oczywiście. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań i reprezentowaniem interesów poszkodowanych na różnych etapach postępowania: podczas likwidacji szkody (faza przedsądowa), w czasie procesu oraz na etapie egzekucyjnym.

 • DO SZKODY DOSZŁO JAKIŚ CZAS TEMU, CZY MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

  Wszystko zależy od tego, jak dawno miało miejsce niefortunne zdarzenie i jakie były jego okoliczności. W zależności od sprawy przedawnienie następuje po okresie od 3 do nawet 20 lat! Zadzwoń do nas, by szczegółowo dowiedzieć się, czy należy Ci się rekompensata za szkody wyrządzone w przeszłości.

Kancelaria odszkodowawcza Bytom

odzyskiwanie odszkodowań w Bytomiu

Nadrzędną ideą przyświecającą założeniu naszej kancelarii odszkodowawczej była sprawna i ogólnie dostępna pomoc osobom poszkodowanym w skutecznym dochodzeniu przysługujących im roszczeń odszkodowawczych. W swojej wieloletniej karierze prawnicy naszej kancelarii wielokrotnie spotkali się z ludźmi, którym niesłusznie odmówiono wypłaty przysługujących im rekompensat finansowych bądź, którzy sami zrezygnowali z kontunuowania wieloletniego sporu z ubezpieczycielem. Dzięki doskonałej znajomości przepisów nasi pracownicy mogli służyć im skuteczną pomocą nawet przy wyjątkowo zawiłych, trwających latami procesach odszkodowawczych, a także gdy proces został zakończony lecz po przyjrzeniu się sprawie nasi prawnicy zauważyli wyraźnie zaniżoną kwotę wypłaconego odszkodowania.

Ograniczenie naszego wynagrodzenia do prowizji z ostatecznie wypłaconej kwoty odszkodowania pozwoliło nam przyjść z pomocą szerokiej rzeszy osób, których sytuacja materialna była bardzo niekorzystana lub gdy uległa ona znacznemu pogorszeniu na skutek doznanej krzywdy. Jeszcze raz warto podkreślić, że decydując się na usługi naszej kancelarii nie wnoszą Państwo żadnych opłat na początku ani w trakcie postępowania odszkodowawczego, a rozliczenie ma miejsce dopiero wówczas, gdy odpowiednia kwota pieniędzy zasili Państwa rachunek bankowy.

Na wszystkie Państwa pytania odpowiemy telefonicznie lub mailowo:

690 242 000

info@comradelaw.pl

Każde przyjęte przez nas zlecenie rozpoczynamy od wnikliwej analizy specyficznej sytuacji naszego klienta. Określamy rodzaj doznanej krzywdy, jej rozmiar i szkodliwość. W dalszym postępowaniu ustalimy dokładne dane osoby odpowiedzialnej za wyrządzoną krzywdę i prawnie zobowiązaną do zadośćuczynienia naszemu klientowi. Wiąże się to ze wskazaniem konkretnej firmy ubezpieczeniowej, która poniesie ostateczne koszty wypłacenia rekompensaty poszkodowanemu. Na życzenie klienta podejmujemy się prowadzenia mediacji z zakładem ubezpieczeń, celem uzyskania maksymalnie wysokiej kwoty odszkodowania bez konieczności kierowania sprawy do sądu. W przypadku gdy proces mediacji z zakładem ubezpieczeniowych nie przyniesie pożądanych efektów, możemy – na prośbę klienta – wystąpić na drogę sądowa. W takim przypadku, dzięki uzyskanym od klienta upoważnieniom, możemy podjąć się reprezentowania klienta zarówno przed sądem jak i przed pozostałymi organami państwowymi. Zgromadzimy wymaganą dokumentację i dopełnimy odpowiednich procedur, prowadzących do wygrania sprawy sądowej i zasądzenia oczekiwanej sumy odszkodowania.

Działanie na podstawie upoważnień od rodziny osoby poszkodowanej pozwala nam także na reprezentowanie osób, które w wyniku wypadku bądź błędu w sztuce lekarskiej znajdują się na oddziałach intensywnej opieki medycznej bądź przez długi czas nie odzyskują wystarczającej sprawności do podejmowania działań we własnym imieniu. Przekazując sprawę do kancelarii odszkodowawczej rodzina poszkodowanego może skupić się na podejmowaniu działań służących pomocy poszkodowanemu w powrocie do zdrowia lub też - w przypadku gdy poszkodowany poniósł śmierć - na przejściu procesu żałoby po stracie bliskiej osoby.

Jak odzyskujemy odszkodowania w Bytomiu

Video

Obejrzyj prezentację video, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

Wypadki

Pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, w gospodarstwach rolnych, zdarzeniach losowych i innych.

Błędy medyczne

Nieprawidłowa opieka medyczna, mylna diagnoza, niewłaściwy zakres zabiegu, odmowa udzielenia pomocy - to tylko niektóre błędy w sztuce lekarskiej.

Rozstrój zdrowia

W przypadku uszczerbku na zdrowiu, poważnych obrażeń, trwałych zaburzeń funkcjonowania organizmu można ubiegać się o odszkodowanie lub rentę.

Śmierć osoby

Działamy w imieniu rodzin osób w stanie krytycznym, agonalnym oraz bliskich zmarłego na skutek nieszczęśliwego zdarzenia np. kolizji drogowej.

Szkody na mieniu

Zajmujemy się sprawami dotyczącymi szkód majątkowych i rzeczowych, walką o odszkkodowania za zniszczoną lub skradzioną własność.

Odzyskiwanie odszkodowań Bytom

Jesteśmy skuteczni!

Pracownicy naszej kancelarii dobrze znają się na przepisach prawa i wiedzą, gdzie i kiedy należy złożyć dokumenty, aby zwiększyć szanse na uzyskanie rekompensaty. Wsparcie to jest szczególnie ważne w momentach, kiedy rodzina boryka się ze stratą bliskiej osoby (zmarłej np. w wypadku w Bytomiu) i podejmowanie kroków prawnych jest znacznie utrudnione.

ODSZKODOWANIA BYTOM KONTAKT

Jeśli masz pytanie, napisz do nas lub zadzwoń!


FORMULARZ KONTAKTOWY


Działamy na terenie
całej Polski.